Yeni Köşe Kiler Çözümü CORNERSTONE MAXX 2018 Almanya Tasarım Ödülü’ne aday gösterildi

Vauth-Sagel marka yenilikçi ürün ödüle aday gösterildi

Yeni köşe kiler çözümü CORNERSTONE MAXX Mayıs 2017’de önde gelen uluslararası interzum fuarında ilk kez görücüye çıkmıştı. Birkaç ay sonra dünya çapında en ünlü tasarım ödüllerinden biri olan 2018 Almanya Tasarım Ödülü’ne aday gösterildi. Bu ödüle layık görülen ürünler tüm dünyada Alman tasarımını temsil etmekte, aynı zamanda “Made in Germany“ kalite damgasının elçileri haline gelmektedir.

Benzersiz köşe kiler çözümü CORNERSTONE MAXX herkes için her açıdan­maksimum performans sunacak. Mayıs 2017’de Köln’deki interzum fuarında görücüye çıktıktan birkaç ay sonra bu yenilik uluslararası alanda en ünlü tasarım ödüllerinden birine aday gösterildi: 2018 Almanya Tasarım Ödülü. Bu ödül, Şekillendirme, Alman Marka ve Tasarım Heyeti tarafından verilmektedir. En yüksek dereceli görev: Alman tasarım dünyasını temsil etmek­.

“2018 Almanya Tasarım Ödülü’ne aday gösterildiğimiz için sevinçliyiz, çünkü yeni köşe kiler çözümümüz bizim bakış açımızla uluslararası seviyede talep gören tasarımla mükemmel Alman mühendislik sanatını bir araya­getirmektedir. Böylece CORNERSTONE MAXX aynı zamanda Alman yenilikçilik ruhunun mükemmel bir elçisi olacaktır“, diyor Ge­nel Müdür Claus Sagel.

#vauth-sagel,  #cornerstonemaxx, #Almanya