Schattdecor AG

Decolay Real Senkron Dekorlu Mobilya Yüzeyleri İçin Dekoratif Bir Çözüm

Ralf Peschel, Schattdecor AG Emprenye Müdürü:

“Dekor geliştirme, baskı deneyimi ve emprenyedeki adaptasyonların etkileşimiyle, mobilya sektöründeki senkron trendine ve ihtiyacına karşılık veren bir ürün geliştirmeyi başardık.”

Robert Vuga, Schattdecor AG Melamin Satış Müdürü:

“Yüzey, işleyici firmadaki alışıldık işlem akışı içinde üretilebildiğinden dolayı, uygulayıcı için yüksek yatırım maliyetleri doğurmaz – bu büyük bir avantajdır.”

g2Schattdecor, Decolay Real sayesinde, düşük maliyetle senkron dekorlu mobilya yüzeyleri üretebilmeyi mümkün kılan yeni bir ürün sunuyor. Melamin film, bilinçli olarak kullanılan parlaklık farklarıyla, doğal izlenimi veren gözenek yapısıyla optik bir dekor senkronu oluşturur. Bu inovatif yenilik müşteriye çok sayıda avantaj sunuyor.

Decolay Real, emprenye edilmiş dekor kağıdıdır. Piyasada klasik melamin film ile yüksek nitelikli senkron uygulamalar arasındaki boşluğu en iyi şekilde doldurur. Yüzey efekti, parlaklık derecesinde optik bir dekor senkronu oluşturan ve daha sonraki yüzey üzerinde doğal izlenimi veren bir gözenek strüktürü sergileyen farklılıkların bilinçli olarak oluşturulmasıyla ortaya çıkıyor.

Schattdecor’un en yeni ürünü müşteriye çok sayıda avantaj sunuyor. Bu efekt yüzeyi normal işlem akışı içinde üretiliyor, işlem standart pres sacıyla gerçekleşiyor. Böylece makine teknolojisi, pres sacları ve kamera sistemleri için yüksek yatırım maliyetlerine gerek kalmıyor. Decolay Real böylece, maliyetli bir geliştirme çalışması olmadan, mobilya sektöründeki uygulamalarda optik açıdan senkron dekorlu bir yüzey efekti isteyen ahşap malzeme endüstrisinden müşterilere hitap eder.

Schattdecor, Decolay Real ile emprenye alanındaki ürün portföyünü genişletmeye devam ediyor. Emprenyenin toplam üretim miktarındaki payı geçen yıl yaklaşık yüzde on düzeyindeydi. Schattdecor Grubu, İtalya, Brezilya ve Rusya’da olmak üzere tüm dünyada toplam on iki emprenye kanalına sahiptir.

#Schattdecor #DecolayRealSenkron #MobilyaYüzeyleri #Dekor #Dekoratif #AhşapMalzeme #manset