Modern Mobilya Üretim Prosesi – Bürotime Tarzı

Bürotime; üretim gücünü tasarıma ve insan sağlığına önem veren, çevreye duyarlı, ergonomik ve çalışan verimliliğini artıran ürünlere ağırlık vererek geliştirmektedir.  Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 140.000m²’lik üretim tesisi ve 40.000m²’lik showroom alanı ile günde 1250 mobilya ve 750 koltuk üretebilme kapasitesine sahip Bürotime, “en hızlı üretim & teslimat” iddiasını koruyarak siparişleri kullanıcılarına ulaştırmaktadır.

Uçtan Uca Teknoloji

Gelişmiş teknoloji ve uygulamaları proje aşamasından başlayarak hammadde tedariği, üretim, paketleme, teslimat ve satış sonrası desteğe kadar uzanan tüm süreçlerde kullanarak, üretimin sorunsuz ilerlemesini sağlamaktadır. Beş yıl önce başladığı Endüstri 4.0 (Yeni Nesil Üretim Teknolojisi) yolculuğunda üretim organizasyon şemasını gelişen ihtiyaçlar doğrultusunda yeniden şekillendiren Bürotime, ilk olarak ERP sistemlerinin modernizasyonunu gerçekleştirerek üretim verilerinin anlık olarak değerlendirilebileceği “Bürotime Veri Toplama Sistemi” kurmuştur. CRM, B2B ve servis modüllerini çeşitli yatırımları devreye alarak sürekli geliştiren lider üretici, siber güvenliği sağlayacak uygulamalara da ekstra önem vererek üretim ekonomisinde rekabet gücü yüksek, sürdürülebilir ve katma değeri yüksek ürün ve hizmet üretmeyi hedeflemektedir.

Sürdürülebilir Üretim

Faaliyete başladığı günden itibaren üretim teknolojisinde gerçekleştirdiği modernizasyon çalışmaları, çevre dostu altyapısı ve sürdürülebilir çevre politikalarıyla dünya standartlarında üretim gerçekleştiren Bürotime, benimsediği “Entegre Yönetim Sistemi Politikası” çerçevesinde E1 kalite standartlarına uygun çevre ve insan sağlığını riske etmeyecek hammadde kullanımını, atıkları azaltmayı ve geri dönüşüm oranını arttırmayı kendine ilke edinmiştir.

Kalite Güvence Sistemi

Bürotime, “Toplam Kalite Yönetimi” kapsamında belirlediği hedeflere ulaşabilmek amacıyla ana stratejisini; kaliteli girdi temin etmek, kalite planlarını aksatmaksızın uygulamak, çalışanlarına eğitimler vermek, üretim sırası kontrolleri arttırmak, çalışanların katılımını sağlayarak muhtemel uygunsuzluklarla ilgili önleyici faaliyetler düzenlemek üzerine kurmuştur. Greenguard Gold (UL Environment Standartlarına Uygunluk Belgesi), Geprüfte Sicherheit (Alman Ürün ve Ekipman Güvenlik Belgesi), TÜV Rheinland (Kalite Yönetim Sistemi Belgesi), ABD Marka Tescili Belgesi (Marka, Patent ve Fikri Mülkiyet Tescili), TS EN ISO 18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi), TS EN ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi Belgesi), TSE EN ISO 14001(Çevre Yönetim Sistemi Belgesi) sahip olduğu sertifikalardan bazılarıdır.

Teslimat & Montaj

Bir ürünün sipariş onayından sevkiyata kadar geçirdiği süreçlerin tamamı, optik barkod ve RF ID uygulamaları ile takip edilerek kontrolü sağlanmaktadır. Giriş ve nihai ürün kontrolleri, kalite kontrol ekibi ve çalışan operatörler tarafından kontrol ve proses kriterlerine göre yapılmaktadır. Teslimat aşamasında ürünlerin montajı ve projeye uygun yerleşimi kullanıcıların öneri ve istekleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Mimari Projelendirme Desteği

Yurt içinde 600’ün üzerinde mimar ve birçok proje ofisi ile birlikte çalışmalarını yürüten Bürotime, ürettiği sürdürülebilir proje ve tasarımlarla çalışma ve yaşam alanlarına yenilik kazandırmayı hedeflemektedir. Dünyadaki tasarım trendlerini yakından takip eden lider üretici, kendi bünyesindeki mimarları bu konuda geliştirmenin dışında, yurt dışındaki sektör profesyonellerini de iş süreçlerine dâhil etmektedir.

Satış Sonrası Hizmetler

Bürotime tarafından üretilen tüm ürünlerin garanti süresi boyunca ücretsiz bakım ve servis hizmeti, konsept showroom ve bayiler tarafından verilmektedir. Sevkiyat ya da üretimden kaynaklanan hata ve arızalarda, bayiler herhangi bir ücret talep etmeksizin servis ve bakım hizmetini gerçekleştirmektedir.

bürotime, #mobilya, #modern, #üretim