Mobilya Üretiminin Teknoloji Devi AES Group

1989 yılından bu yana ahşap, mermer, plastik ve alüminyum işleme makineleri üretimiyle sektöründe standartları yeniden tanımlayan AES Group, bugün dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine en kaliteli hizmeti sunan küresel bir firma. AES Group, Bursa’da bulunan 16.000m2 kapalı alana sahip üretim tesisleriyle CNC işleme merkezi üretiminde ulusal pazarda lider konumda. Belçika ve ABD’de bulunan 3000 m2’lik showroomları ile ise dünya çapında talebe cevap veriyor.

aes-g3AES Group bir dünya markası olmanın bilinciyle üretimde en yüksek kaliteyi hedefliyor, yenilikçi ve rekabet gücü yüksek ürünleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretiyor. Gelişmiş altyapısı ve çağdaş kalite-kontrol süreçleri ile uluslararası standartlarda üretim yapan firma, istikrarlı bir şekilde artan AR-GE yatırımları sayesinde üretimde son teknolojiden faydalanıyor, piyasa ihtiyaçlarını gözeten ürünler geliştiriyor. AES Group alanında uzman, tecrübeli bir kadro ile faaliyet gösteriyor. Dünyanın her ülkesini kapsayan küresel satış ağı ve uzman personelin sağladığı kurulum, eğitim, bakım, onarım ve yedek parça desteği, dünya çapında müşteri ihtiyaçlarının hızla ve eksiksiz karşılanmasını garantiliyor.

25 yılı aşkın süredir durmaksızın ilerleyen, gelişen ve büyüyen AES Group, yüksek üretim kapasitesi, profesyonel kadrosu, küresel satış ve destek ağıyla müşterilerinin vazgeçilmez çözüm ortağı olmak için çalışıyor.

#AESGroup #Ahşap #Mermer #Plastik #Alüminyum #İşlemeMakineleri #CNC #KüreselSatış #Mobilya