MEVA AHŞAP özgün çözümlerle büyüyor

mevaahşap

MEVA AHŞAP özgün çözümlerle büyüyor

mevaahşap1988 yılın da ticari hayatına başlayan MEVA Ahşap firmasının ilk sektörü elektrik ve taahhüt işleri oldu. 1991 yılında gelişen konut sektörüne paralel olarak inşaat ve yapı sektörüne girdi. 2004-2014 yılları arasında Türkiye’nin en büyük kapak firmasının kurucu ortaklığını yaptı ve 10 yıl süreyle bu sektörde faaliyet gösterdi. Ürün ve pazar tecrübesi ile müşterilerinden aldığı yoğun geri dönüşler sonucunda 2015 yılında inşaat sanayine başladı ve İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde Akrilik Panel, High Panel, Kasa, Pervaz, Kapı Yüzeyi imalatı ile inşaat sektöründe büyük başarılar elde etti. Ar-Ge’ye verdiği önem sayesinde müşteriye ve projeye uygun çözümler geliştiren firma, pazarda aranan isimlerden biri oldu.

Firma ve faaliyetleri hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Üyesi Zekeriya Hazırbulan şu ifadeleri kullandı, “Müşteri odaklı bir yaklaşımla öncelikle İzmir’de, Türkiye’de ve dünyada mobilya ve ahşap sektöründe yer aldığımız markalarla ‘lider grup’ konumuna erişmeyi hedefliyoruz. Müşterilerimize güven, kalite ve hizmeti bir arada sunmak bizim ana prensiplerimizden. İnsanların yaşam hakkı gereği olan tüm gereksinimleri oluşturmak, gerek istihdam için gerek ise kaliteli ve teknolojik ürünler sunmak üzere bu yola çıktık.”

#MevaAhşap #Elektrik #KonutSektörü #KapakFirması #Kapak #AkrilikPanel #HighPanel #Kasa #Pervaz #KapıYüzeyi #ZekeriyaHazırbulan, #manşet