Kastamonu Entegre’nin başarı öyküsü Zirve’ye taşındı

 

Türkiye’de ağaç bazlı panel sektörünün global oyuncusu Kastamonu Entegre, dünyanın önde gelen mimar ve tasarımcılarını İstanbul’da buluşturan Mimari ve Tasarım Zirvesi’nde sektörü temsil etti. Zirveye konuşmacı olarak katılan Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör’ün “Kastamonu’dan Beverly Hills’e Uzanan Başarı Öyküsü” başlıklı sunumu büyük ilgi gördü.

 

Ceramic tableware on the worktop. Black and white kitchen design.Mimari Etkinlik Merkezi tarafından düzenlenen “Mimari ve Tasarım Zirvesi”, 14-15 Nisan 2017 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. “Mimari Tasarım Sürecinde Disiplinler Arası Etkileşim” temasıyla düzenlenen etkinlik, mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve diğer yaratıcı endüstri profesyonellerinden oluşan ziyaretçileri ağırladı. Zirve, katılımcılara, mimarlık mesleğinin taşıdığı işlevsel ve estetik özellikler bağlamında, endüstri ürünleri, mühendislik, güzel sanatlar, felsefe ve sosyoloji olmak üzere pek çok disiplinle ilişkilerin güçlendirilmesine yönelik geniş bir program sundu.

 

Kastamonu Entegre’nin standını gezen katılımcılar, yangına ve neme dayanıklı yonga levha ve MDF ürünleri ile printpan, lightpan, melamin kaplı yonga levha ( teknolam ) ve MDF ( medelam ) hakkında bilgi aldı. Yeni ürünler arasında yer alan dijital print MDF, katmanlı levha ve renkli MDF ürünleri mimar ve tasarımcıların gözdesi oldu.

 

İki gün süren zirvede yaptığı sunumla beğeni toplayan Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör’ün, “Kastamonu’dan Beverly Hills’e Uzanan Başarı Öyküsü” başlıklı sunumu geniş katılım gördü. Uluslararası başarılara imza atan şirketin, mimarlık, tasarım ve diğer disiplinlere yönelik sunduğu hizmetlerden, bu alanda gerçekleştirdiği yenilikçi ürünlerden ve son dönem projelerden oluşan sunum beğeni topladı.

 

Sponsor olarak yer aldıkları Mimarlık ve Tasarım Zirvesi’nin disiplinler arası işbirliğine olan katkısını değerlendiren Kastamonu Entegre Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör, “Zirve, yurt içi ve yurt dışında alanında uzman tasarımcıları, mimari ile yakın ilişkili diğer tüm disiplinlerden profesyonelleri bir araya getiriyor. Sunum, söyleşi ve konferanslarla desteklenen program, en iyi uygulama örnekleri ile deneyimlerin paylaşıldığı bir platforma dönüşüyor.” dedi.

 

#KastamonuEntegre, #MimariveTasarımZirvesi #NaciGörürü