Kadın Yöneticilere Özel, Güçlü ve Yalın Tasarım: SLIM

SLIM

Ofis mobilyaları sektöründe yenilikçi koleksiyonlarla tasarımın gücünü yorumlayan Addo Furniture, modern ofis yaşamında tarzını yansıtmak isteyen ve tüm dünyada her sektörde söz sahibi olmaya başlayan kadın yöneticilere özel executive serisi SLIM’ı geliştirdi. Markanın konsept danışmanı ve baş tasarımcısı Sezgin Aksu imzası taşıyan SLIM, sade, güçlü ve yalın çizgisi, odaklanmaya olanak sağlayan keskin formuyla özellikle kadın yöneticilerin ruhunu dekorasyona yansıtıyor.

SLIMTasarımın hayatın her alanında önem kazanmasından yola çıkarak çalışma hayatına özel ürünler geliştiren Addo Furniture, ‘New Products for Addo’ konsepti altında özellikle executive serisinde 2017’ye iddialı bir başlangıç yapıyor. Çalışma hayatında üst düzey yönetici konumunda daha fazla yer almaya başlayan kadınların erkeklerden ayrışan dekorasyon tercihlerine modern bir yorum getiren SLIM; sadelik, fonksiyonellik ve şıklığı doğru materyalle bir araya getiren, net duruş sergileyen özel bir tasarım…

Kadın yöneticiler çalışma alanlarında ince hatlara ve elegan çizgilere eğilim gösteriyor

Koleksiyona yeni eklenen dört yeni executive serisinden biri olan ve Sezgin Aksu’nun imzasıyla hayata geçirilen SLIM, yönetici odalarında daha çok ince ve elegan duruş tercihi olan kadın yöneticiler için doğru bir alternatif oluşturuyor. İsteğe göre kontrast oluşturan renk ve materyallerle tasarlanabilen SLIM, odaklanmaya olanak sağlayan net çizgileri, keskin formları ve özgün tasarımı ile kadınların geniş hayal dünyalarına hitap edebiliyor.

SLIMSezgin Aksu, SLIM’in tasarım felsefesini ‘SLIM, ince demek. Genelde ince olanlarda konstrüksiyon stabil olmaz. Tasarıma formun içinde saklı, konstrüksiyonu göstermeyen bir üçgenle başladık. Üçgenin geometrik formu çok sert. Yanları çok ince bitiyor ve bu sisteme ismini veriyor. Amacımız kaliteli malzeme kullanarak elegan ve sert duran bir sistem yaratmaktı. Bunu değişik konstrüksiyon gerektiren yerlerde kullanılan üçgenle sağladık.’ şeklinde anlatıyor.

İş hayatında da özel olmak isteyenlere…

Yönetici odalarına yeni bir soluk getirecek olan SLIM, genel hatlarıyla ahşap ve derinin birleşiminden oluşuyor. Yenilikçi tasarım, ince formuna rağmen tabla ve ayakların içine yerleştirilen metal konstrüksiyonu ile kullanıcısına uzun süre dayanıklılık ve fonksiyonellik sağlıyor. Deri olarak tasarlanan çekmece ve dolap kulpları, SLIM’ın genel hatlarında ve tüm detaylarında ortaya çıkarılan şıklığını ve özgünlüğünü tamamlıyor. Geniş depolama alanları ve ek toplantı masa çeşitleri ile geniş bir ürün ailesine sahip olan SLIM’de kullanılan doğal kaplamalar ve deri alanlar kullanıcıların beğenisine göre farklı çeşitlerden seçilebiliyor.

#AddoFurniture #SLIM #ExecutiveSerisi #SezginAksu #KadınYönetici #Mobilya #Tasarım #manşet