Interzum Köln mobilyada ticareti ateşliyor ve profesyonellere ilham veriyor!

 

Interzum heyecan verici yeni fikirler ve inovasyonlar için eşsiz bir platform

 

16-19 Mayıs 2017 tarihlerinde Interzum fuarı yeni trendleri belirleyecek ve fuarın organizatörü Koelnmesse fuarın fonksiyonel olması için bir sürü önlemler aldı, planlar yaptı. İki yılda bir yapılan mobilya ve iç tasarımın dünyadaki en büyük etkinliği olan Interzum sanayi için yılın en fazla öne çıkan aktivitesi. 2017 için fuarın sloganı, mobilya üretiminde ve iç tasarımda daha fazla katılımcı, daha fazla teşhir alanı ve daha fazla inovasyon. Yaklaşık 1600 katılımcı firma 10 holü kaplayan 200 bin metrekare alanda ürünlerini sergileyecek. Fuar için hazırlanan hizmetlere bir göz atmak gerekirse….

 

Stand: tece, Materials & Nature, Halle 6

Bir şey önceden net olarak belli ki 2017 fuarı en üstlerin bir fuarı olacak. Daha fazla firma, daha fazla alanda ve daha fazla hollerde bulunacaklar. Hollerin birçoğu ta Aralık ayında tükenmişti ve gerek Almanya’dan gerekse diğer ülkelerden 150 ilk defa katılan firma ile (bu da eski fuarlara nazaran %10 artış demek) bu yıl geçmiş bütün yıllardan daha büyük değerlerle kapılarını açacak. Fuarın özellikle uluslararası boyutu çok artış gösterdi. Küresel alanda hizmet veren firmaların katılımında bir önceki fuar olan 2015’e göre % 36’lık bir artış kaydedildi. Ayrıca yıllar geçtikçe hedef grup sayıları da arttı. Interzum’da yeni koleksiyonlarla yer alan iç tasarım sanayisinden başka fuar her yıl yenilikçi sanayisinden de her yıl daha fazla profesyonel çekmeyi başardı. Tasarımcı ve mimarlar için Interzum fuarı mutlaka katılınması gereken bir fuar haline geldi.

 

Fuarın üç segmente bölünmesi geniş spektrumlu ara ürün bileşenlerinin net ve kapsamlı bir sunumunu garanti ediyor. Katılımcılar ve onların inovasyonları dışında her segment belli temaları ön plana çıkararak bir İtalyan köyü – bir toplanma ve buluşma yeri gibi müstesna çalışma ortamı, konuşma ve çalışmaya biraz ara verme gibi mevcut durumlara ışık tutan vurgular gerçekleştiriyor.

 

Bu öne çıkarılan konulardan hiçbirini ziyaretçilerin kaçırmaması için bu yıl Interzum, “Follow The Red Line” (Kırmızı Işığı Takip Et) adında bir ziyaretçi rehber yönlendirmesi geliştirdi. Bu sistem Güney Ana Girişinde başlayan bir kırmızı hat olup fuardaki bütün önemli noktalara yönlendiren bir sistem. Interzum logosundan esinlenen ismin konsepti ziyaretçileri sistematik olarak fuarın segmentlerine yönlendiriyor ve fuardaki şovların bütününe götürmeyi organize ediyor. Yine de Interzum’un sunduğu her şeyi görebilmek için epey zamana ihtiyaç var.

 

#manset, #Interzum, #Koelnmesse, #Follow TheRedLine