Geleceğin Ahşap İşleme Makineleri Sabır Makine’den

Mobilya sektöründe kullanılan ahşap işlemelerin üretiminde özel ve patentli makinalar üreten Sabır Makine, üretiminin %70’in, ihraç ediyor. Yıllarca ithal makinaların servis ve bakımlarını yapan firma, sektördeki tecrübesi ile ahşap işleme makineleri Ar-Ge’sine öncülük yapıyor. Türkiye’de kendi sektörlerinde kopya üretim yapmayan tek marka olduklarını ifade eden dış ticaret müdürü Ayşe Sabır, global olarak kendilerine ait know-how ile dünya patenti alan ve lisans anlaşmaları yapan bir marka olduklarını belirtti. Ayşe Sabır faaliyetlerini ve firmayı şöyle özetledi:

g2*1981 yılında kurulan firmamız ahşap işleme sektörüne yıllardır hizmet vermektedir. Haki SABIR’a patentli akıllı ve fonksiyonel sistemlerimizle ülkemizde ve dünyada  birçok ilki gerçekleştirdik. Kırkın üzerinde ülkede kullanılmakta olan üstün özelliklerdeki patentli makinalarımız  kullanıcıların haklı takdirini kazanmıştır. Ayrıca firmamız makinalarımızın  kullanımı konusunda  da eğitim ve satış  sonrası  desteği vermekte, ahşap sektörünün gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Türkiye’deki yatırımlarımıza ek olarak 2001 yılında Ukrayna’da, 2008 yılında Azerbaycan’da, 2011 yılında İran’da, 2012 Rusya’da ve 2014 yılında da Hindistan’da kurduğumuz firmalarımızla yeni atılımlar gerçekleştirdik. Satış ve üretimlerimizle yeniden yapılandık.  Ahşap işleme sektörüne  daha iyi hizmet için önümüzdeki yıllarda da birçok yeniliğe imza atmayı hedefliyoruz. Firmamızın satışlarındaki  artışlar müşteri tercihinde güvenilir olduğumuzun en iyi kanıtıdır.”

#SabırMakine #Ahşap #Ahşapİşleme #Servis #Bakım #Mobilya #İhracat