CIFM / interzum guangzhou 2018 artan talebi karşılamak için yeni mobilya bölümleri açıyor

Asya’nın en büyük ve en kapsamlı ahşap işleme makineleri, mobilya malzemeleri ve iç dekorasyon fuarı, Çin İthalat ve İhracat Fuarı 28-31 Mart 2018 tarihleri ​​arasında Guangzhou Pazhou Kompleksinde düzenliyor. Bu yıl seri üretim standart mobilya trendlerinin dışında kalan özellikteki ürünler, özel ürünlere ayrılan yeni bir seksiyonda sergilenecek.

CIFM / Interzum Guangzhou 2018 geçtiğimiz günlerde, 80’li ve 90’lı yılların ardından gelen yeni nesil genç ev sahiplerinin giderek benzersiz tasarımlar aradığı gerçeği karşısında, onlara yönelik özel ürünler için bir müşteriye uyarlama seksiyonu açacaklarını duyurdu. Bu nesil müşteriler, üst üst ve üst orta kesimde çok yüksek düzeyde seyreden emlak fiyatlarına karşı bir tedbir olarak, eşyalarının ve evlerinin etkin kullanımını arttıracak özelleştirilebilir mobilyaları giderek artan bir tercih ve teveccüh gösteriyorlar.

Mobilya endüstrisindeki bu yeni segmentin yıllık yüzde 18 veya daha fazla oranda büyümeye devam etmesi bekleniyor. 2020 yılına kadar piyasa değerinin 160,6 milyar Yuan’a ulaşacağı tahmin ediliyor.

Özelleştirilmiş mobilyaların esnek üretim döngüsü aynı zamanda küçük partiler halinde üretim, daha kısa bir teslimat döngüsü, düşük maliyet ve gelişmiş verimlilik gibi anlamlara geliyor.

Pazardaki büyüme potansiyelini göz önüne alan müşteriye göreleştirilmiş ürünler bölgesi, mobilya endüstrisinde özelleştirme eğilimleri tarafından getirilen zorlukların ve fırsatların kapsamlı bir yansıması olarak hizmet etmeyi ve mobilya üreticileri, üreticileri ve alıcıları için yüksek kaliteli donanım bileşenlerini, ahşap panelleri bir araya getirmeyi hedefliyor

Buna ek olarak, fuar süresince katılımcı firmalar arasından “Top 50 Kalite Özel Mobilya Tedarikçileri” listesi de seçilecek ve firmalar ödüllendirilecek.

Uluslararası firmalara ayrılan bölgede stantlar tükeniyor.

Uluslararası bölgedeki sergi alanlarının yaklaşık yüzde 90’ı şimdiden rezerve edildi.

Fuara, Birleşik Devletler, Almanya, Kanada, Türkiye, İtalya, Şili ve Fransa’dan firmalar ve  Fransız Kereste, Kanada Ahşap, Amerikan Sertağaç İhracat Konseyi (AHEC) ile Birleşik Devletlerden Virginia Tarım ve Tüketici Hizmetleri departmanlarının 9 ulusal pavyon altında yurtdışından gelen yaklaşık 100 katılımcı ile birlikte yer alacakları bildiriliyor.

#fuar, #CIFM, #mobilya