Alligator Boya’dan yeşil bir sayfa

ALLIGATOR LOGO-Boyada son modaYenilikçi ürünleri ve üstün kalitesiyle sektöre yön veren Alligator Boya, yaşama değer katan ELF Premium Serisi ile müşterilerine üst düzey bir hizmet sunuyor.

 

Çevre ve insan sağlığına duyarlı olarak üretilmiş ELF Premium Serisi ürünleri, GreenGuard Gold sertifikasını almaya hak kazanan Türkiye’deki ilk boya olma özelliği taşıyor.

 

2004 yılından bu yana Türkiye’deki faaliyetlerini sürdüren Alligator Boya, iç mekânlarda farklı tekniklerin ve çözümlerin yer aldığı alternatif bir dünya sunuyor. Farklı bakış açısı ile daha nitelikli ve prestijli ürünlere arzu duyan tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan Alligator Boya, yaşama değer katan ELF Premium Serisi ile müşterilerine üst düzey bir hizmet sunuyor. Çevre ve insan sağlığına duyarlı olarak üretilen ELF Premium Serisi ürünleri, dünyadaki en düşük emisyon şartlarına sahip ürünler için hazırlanan GreenGuard Gold sertifikasını almaya hak kazanan Türkiye’deki ilk boya olma özelliği taşıyor.

Alligator_ELF_Premium_1             Alligator_ELF_Premium_2

UL Environment tarafından GreenGuard ve GreenGuard Gold olmak üzere iki farklı seviyede sınıflandırılarak verilen sertifikaları almaya hak kazanmak için, ürünler UL laboratuvarlarında 14 gün boyunca 360’tan fazla kimyasal için test ediliyor.  Alligator ELF Premium Serisi bünyesinde bulunan iç cephe boyaları, bu testlerden geçerek GreenGuard Gold seviyesinde sertifikalandırılmıştır. ELF Premium Serisi ürünleri, LEED v4, BREEAM gibi uluslararası yeşil bina sertifikasyon sistemlerinde ve yönetmeliklerde belirlenen tüm emisyon ve içerik kriterlerine sahiptir.

Hastane, okul, kreş gibi çocukların ve bebeklerin daha çok bulunduğu ve zaman geçirdiği ya da kimyasallara karşı hassasiyet taşıyan bireylerin bulunduğu tüm iç mekanlarda özellikle tavsiye edilir.

 

İpeksi mat ve mat olarak iki parlaklık seviyesi sunan ELF Premium iç cephe boyaları, mekanlara dokunarak çocukların sağlığını güvence altına alır, size ve sevdiklerinize daha yaşanabilir ortamlar sağlar.