Ağaç İşleme Makinesi ve INTERMOB Fuar’ı için geri sayım başladı

Bu yıl 14-18 Ekim 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde eş zamanlı gerçekleşecek olmasının yanı sıra Avrasya Bölgesi’nin en büyük buluşma platformu olan Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob Fuarı; 70 binin üzerinde sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturmak için gün sayıyor.

Ahşap ve mobilya yan sanayi endüstrilerinin Avrasya Bölgesi’ndeki bir numaralı ticaret platformu olan Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob Fuarı için geri sayım başladı.

REED TÜYAP tarafından bu yıl 14-18 Ekim 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde eş zamanlı gerçekleştirilecek fuar, son teknoloji kullanılarak geliştirilen inovasyon harikası ürünlerin yer alacağı global bir buluşma noktası olarak göze çarpıyor. Sektör profesyonellerin ajandasında ilk sırada yer alan fuar, 70 binin üzerinde sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturmayı hedefliyor. Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob Fuarı, yurt dışından da alım heyetleri kapsamında çok sayıda sektör profesyonelini ağırlıyor. Türkiye ahşap ve mobilya yan sanayisinin yeni pazarlara ulaşmasında önemli bir köprü olan fuar, her yıl düzenlenen birbirinden spesifik programlarla da gündem yönetimini üstleniyor.

Geçtiğimiz yıl toplamda 71.581 ziyaretçiyi ağırlayan fuarı, 7.698 yabancı katılımcı ziyaret etti. Yurt dışından büyük ilgi gören ve sektörün önde gelen yerli – yabancı firma ve firma temsilciliklerinin yoğun katılımı ile gerçekleşen fuarda; Avusturya, Belçika, Kanada, Çin, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Almanya, Yunanistan, İran, İsrail, İsveç, İtalya, Hollanda, Slovenya, İspanya, Tayvan, Türkiye, İsviçre, Ukrayna, İngiltere, Amerika, Bulgaristan, Güney Kore, Rusya, Finlandiya, Polonya, Portekiz, ve Kanada’dan gelen katılımcılar, ürünlerini 5 gün boyunca ziyaretçilere tanıtma fırsatı buldu.

REED TÜYAP tarafından Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD) ve Mobilya Aksesuar Sanayiciler Derneği (MAKSDER) iş birliğiyle gerçekleştirilen Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob Fuarı bu yıl kendi rekorlarını kırmaya hazırlanıyor.

Ağaç İşleme Makinesi ve INTERMOB Fuarı’nın tüm detayları sektör profesyonelleriyle paylaşıldı

Türkiye’de gerçekleşen önemli fuar organizasyonlarının altında imzası olan Reed Tüyap Fuarcılık, 16-19 Mayıs tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleştirilen İnterzum 2017 ve 22-26 Mayıs tarihleri arasında Almanya’nın Hannover kentinde gerçekleştirilen Ligna Fuarı’nda bu yıl da yerini aldı.

Yurt dışında yoğun ilgi…

Ağaç İşleme Makinesi ve INTERMOB Fuarı’nın proje ekibi, 14-18 Ekim’de TÜYAP İstanbul’da organize edilecek fuarın yurt dışı tanıtım çalışmalarına Almanya’da devam etti. Ağaç İşleme Makinesi ve INTERMOB Fuarı, İnterzum fuar merkezinin girişinde yer alan standı ve dijital kampanyalarıyla fuara gelen sektör profesyonellerinin ilgi odağı oldu. Ligna’da ise İspanya, Fransa ve Tayvan’dan gelen sektör dernekleriyle bir araya gelme şansı yakalayan Ağaç İşleme Makinesi ve INTERMOB Fuarı’nın proje ekibi; Türkiye’den Ağaç İşleme Makinesi ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği’yle de (AİMSAD) buluştu. İki fuarda da ülke pavilyon stantlarını ziyaret eden ekip, yabancı sektör dernekleriyle de bir araya geldi. Ahşap ve mobilya yan sanayi endüstrilerinin Avrasya’daki en büyük buluşma platformu olan Ağaç İşleme Makinesi ve INTERMOB Fuarı’nın tüm detayları sektör profesyonelleriyle paylaşan fuarın proje ekibi, 2017 fuarı kapsamında gerçekleştirilecek yeniliklerden de bahsetti.

2016’da 30 ülkeden 861 firma ve firma temsilciliğine ev sahipliği…

Geçtiğimiz yıl Ağaç İşleme Makinesi ve INTERMOB Fuarı, 30 ülkeden 861 firma ve firma temsilciliğini, 120.000 m2 kapalı alanda buluşturarak sektör katılımcılarından tam not aldı. Toplamda 71.581 ziyaretçiyi ağırlayan fuarı, 7.698 yabancı katılımcı ziyaret etti. Yurt dışından büyük ilgi gören ve sektörün önde gelen yerli – yabancı firma ve firma temsilciliklerinin yoğun katılımı ile gerçekleşen fuarda; Avusturya, Belçika, Kanada, Çin, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Almanya, Yunanistan, İran, İsrail, İsveç, İtalya, Hollanda, Slovenya, İspanya, Tayvan, Türkiye, İsviçre, Ukrayna, İngiltere, Amerika, Bulgaristan, Güney Kore, Rusya, Finlandiya, Polonya, Portekiz ve Kanada’dan gelen katılımcılar, ürünlerini 5 gün boyunca ziyaretçilere tanıtma fırsatı buldu.

#intermob, #fuar, #ağaç, #makine